Diler Grup | İzmir Epoksi Zemin Kaplama | İzmir Tartan Pist/ izmir ucrete mf /izmir beton parlatma/izolasiyon
  • Anasayfa
  • İZOLASYON
İZOLASYON

Çatı izolasyon ile sadece ısı tasarrufu değil, su ve ses yalıtımının sağlanması da mümkündür. Binalarda görülen su sızıntısının çatıdan kaynaklı sorunlara bağlı olduğu bilinir. Su sızıntısı ise hem binada rutubet ve küf oluşmasına sebep olur, hem de evlerin ısınmasını zorlaştırır. Aynı zamanda sağlığa da zarar vererek hastalıklara sebep olur.

Sprey Poliüretan Köpük, su yalıtımında da başarı sağlamaktadır. Uygulandığı anda hava ile buluşup sertleşen sprey poliüretan köpük yüzeyden suyun sızmasını engellemektedir. Koyu ve sıkı bir yapıya sahip olan köpük, binaların tüm su yalıtımında kullanılmaktadır.

Suyun alta geçmesini tamamen engelleyen sitem, çatılarda su sızıntılarını, bina içinde su sızıntılarını ve her türlü su sızmasını engellmektedir. Su yalıtımında en doğru seçim olan sprey poliüretan köpük bu alanda da başarılı sonuçlar vermektedir.

Çatı izolasyon uygulaması titizlikle ve dikkatle yapılması gereken bir iştir. Basit bir iş gibi görünse de usta biri tarafından yapılmadıkça istenilen neticeyi vermez. Firmamızın başarılı ve kaliteli çatı izolasyon uygulamaları ile çatınıza her türlü yalıtımı yaptırarak, enerji tasarrufu sağlayabilir, evinizi suyun ve sesin olumsuzluklarına karşı koruma altına alabilirsiniz.